10 February, 2015

Walentynkowy makijaż

makijaz.jpg

Odpowiedni makijaż walentynkowy podkreśli twoje atuty i ukryje niedoskonałości. Zobacz, jaki makijaż możesz zrobić na walentynkową randkę.

Continue reading

9 February, 2015

"Obchodzić czy nie obchodzić? O tym, o co naprawdę chodzi w Walentynkach" - wywiad

dziennikpl.JPG

Pani psycholog Adriana Klos w wywiadzie dla dziennik.pl odpowiada na pytania związane z sensem istnienia i obchodzenia Walentynek. Całość wywiadu możecie przeczytać klikając w link poniżej.

Continue reading

Pomysły na niedrogie Walentynki

pomysly_na_niedrogie_wal.jpeg

Zbliżają się walentynki. Każdy z nas chciałby, by ten dzień był wyjątkowy. Ale co zrobić kiedy wszystkie nasze pomysły wymagają pieniędzy, a w portfelu pusto? Nie ma się co martwić. Bez pokaźnych funduszy również można stworzyć wyjątkowe prezenty.

Continue reading

8 February, 2015

Jak przygotować mieszkanie na burzę miłości?

przygotowanie_mieszkania.jpg

Walentynki tuż tuż! Jeśli nie masz pomysłu na oryginalne spędzenie Dnia Zakochanych, przekonamy cię, że romantyczna kolacja w domu też może być wyjątkowa! Szczególnie jeśli zadbasz o odpowiedni wystrój swojego mieszkania.

Continue reading

Co kupić ukochanemu na Walentynki?

prezenty-na-walentynki_dla_faceta.jpg

Już w sobotę Dzień Zakochanych. Nie zapomnij o miłej drobnostce dla swojego chłopaka, narzeczonego czy męża! Na pewno będzie mu miło, gdy otrzyma od ciebie mały prezent prosto z serca…

Continue reading

Skąd się wzięły Walentynki?

walentynki.jpg

Jak co roku, wszyscy zakochani 14 lutego obchodzą swoje święto. Ten dzień pary spędzają najczęściej w romantyczny sposób, szepcząc sobie czułe słówka i obdarowując się z tej okazji prezentami. Jednak czy znamy prawdziwe pochodzenie Walentynek?

Continue reading