makijaz.jpg

Postaw na naturalność

W internecie jest mnóstwo informacji o tym, jakie kolory pasują, do jakiej karnacji, do jakiego kształtu buzi, do jak bardzo odstających uszu. Warto postawić na naturalność. Jest pewna szansa, że mężczyzna z którym idziesz na rankę będzie Cię oglądał do końca życia – a lepiej, żeby po upojnej nocy nad ranem nie zawiódł się. Podkreśl delikatnie te walory, które już masz. Delikatne muśnięcie policzków różem, podkreślenie kości policzkowych wystarczy, aby dodać uroku. Podobnie z powiekami – wybierz o ton ciemniejszy beż lub róż. Pomaluj rzęsy czarnym lub brązowym tuszem. Usta muśnij bezbarwnym błyszczykiem.

Odważny makijaż

Jeśli lubisz poeksperymentować z kolorami to zrób to! W Walentynki króluje czerwień i wszystkie jej odcienie. Jednak dobrze jest w kwestii makijażu nie przesadzać. Postaw na drobne, aczkolwiek widoczne elementy np. krwiste usta czy różowe rzęsy. Jeżeli masz w swym arsenale cieni i kredek do oczu te w czerwonych kolorach, wykorzystaj je właśnie w Dniu Zakochanych. Jeśli preferujesz makijaż z wyrazistą czarną kreską postaw na taki, ale zamiast klasycznego czarnego koloru wybierz czerwony na jasnym tle (tylko nie na białym). Brzmi przerażająco? Spróbuj, a nie pożałujesz!.

Klasyczny make up

Preferujesz klasyczne makijaże? Wypróbuj smokey eyes (tzw. przydymione oko) lub wyraźnie zarysuj swoje zalety czarną kreską. Pamiętaj jednak, że nieważne jest jak się umalujesz. Może zdarzyć się, że on nawet nie zauważy, że zmieniłaś swój makijaż. I dobrze. W końcu makijaż ma tylko podkreślać Twoje naturalne atrybuty.

makijaż make up